piątek, 20 grudnia 2013

Kosmetyki mineralne

Jeżeli wśród Was są kobiety, które:mają problemy alergiczne lub cierpią na dowolny rodzaj trądziku, przeszły  operacje plastyczne, są po zabiegach kosmetyki estetycznej ( mezoterapia, peelingi, botoks, itp), szukają produktów odpowiednich dla wegan , są  aktywnie, uprawiają sport i potrzebują trwałego makijażu, szukają lekkiej formuły, która nie zatyka porów, żyją w zgodzie z naturą i wybierają wyłącznie ekologiczne produkty, pragną podążać za najnowszymi trendami, preferują makijaż, w którym wyglądają bardzo naturalnie. Jeśli tak - to kosmetyki mineralne Earthnicity zostały stworzone specjalnie dla WAS. Kosmetyki mineralne to preparaty mające w swoim składzie wyłącznie czyste pigmenty, minerały w formie proszku: tlenki żelaza, cynku, tytanu, cząsteczki miki, kamienie półszlachetne – kwarcyt, cytryn, turmalin. Kosmetyki mineralne pozwalają nam pogodzić dwie rzeczy, które wcześniej uważane były za wykluczające się. Po pierwsze – doskonałe krycie, po drugie - uczucie lekkości.


Kosmetyki te mogą być stosowane przez osoby nie tylko o skórze normalnej, ale także przez osoby posiadające skórę suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Kosmetyki mineralne są bardzo bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Preparaty te mają wysoką wydajność, ponadto nigdy się nie psują. Kosmetyki mineralne robią coraz większą furorę na rynku kosmetycznym, jest to ostatnio największy hit w świecie makijażu. Jak wiadomo, często kosmetyk może być mineralny tylko z nazwy, dlatego więc warto dokładnie czytać etykiety na kosmetykach, dzięki czemu będziemy pewni co kupujemy. :) Ogólnie rzecz biorąc kosmetyki mineralne nie są nowością na rynku kosmetycznym, już w latach 70 były światowym hitem, dziś na nowo powracają. Jak wiadomo każda z nas chciałaby wiedzieć co nakłada na swoją twarz, czy nie kosmetyk nie zagraża jej zdrowiu i urodzie, dzięki kosmetykom mineralnym możemy wyglądać nie tylko olśniewająco pięknie, ale także czuć się bezpiecznie. Earthnicity to kosmetyki mineralne tworzone wyłącznie z czystych minerałów. W ich składzie nie są zawarte parabeny, substancji zapachowe, alkohol, oleje mineralne czy syntetyczne barwniki. Wszystkie produkty Earthnicity charakteryzują się prostym składem, co sprawia, że są przyjazne dla każdej skóry.  Receptury kosmetyków mineralnych są opracowane przez pracujących w firmie Earthnicity specjalistów. 

Firma Earthnicity założona została w Londynie w 2007 roku, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na wydajne, naturalne kosmetyki. Nazwa „Earthnicity” pochodzi od angielskiego słowa Earth, czyli Ziemia, nawiązując do jej skarbów - minerałów.  To właśnie minerały gwarantują najwyższą jakość w służbie piękna! To właśnie minerały gwarantują najwyższą jakość w służbie piękna. Przekonały się już o tym klientki z Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Francji i Republice Południowej Afryki. Teraz kolej na Polki.


„Ten post bierze udział w Akcji „Earthnicity – naturalne testowanie”.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar obrażać mnie w komentarzu nie zostawiaj go, za wszystkie inne dziękuję. :)