środa, 2 kwietnia 2014

LiLash - Piękne rzęsy w trzy miesiące


Witajcie Kochani! :) Jakiś czas temu postanowiłam, że zadbam trochę o swoje rzęsy. Chciałabym, aby wyglądały pięknie także bez użycia maskary.
Ostatnio na moim facebooku znalazłam ciekawą odżywkę do rzęs LiLash. Jest to oczyszczone serum do rzęs, które dzięki formule najnowszej generacji jest bezpieczne i łatwe w użyciu. Producent zapewnia, ze systematyczne stosowanie odżywki, daje pierwsze efekty już po trzech tygodniach, natomiast po trzech miesiącach efekty są naprawdę spektakularne. Te słowa nakłoniły mnie do przetestowania serum na własnej skórze, a raczej rzęsach. Moje naturalne rzęsy są dosyć cienkie i krótkie, chociaż po makijażach tego nie widać, niestety dobrze się kamufluję dzięki maskarom do rzęs. Od kilku miesięcy chodziło mi po głowie przedłużenie rzęs w jakimś salonie kosmetyczny, ale gdy znalazłam serum pomyślałam, czemu by nie zapuścić swoich naturalnych długich i gęstych rzęs. :) Powiem szczerze, że sama jestem ciekawa jak ten produkt zadziała w moim przypadku. Zanim przejdę do meritum, chciałabym powiedzieć Wam parę słów o Li Lash oraz o firmie SAND-MAT, która jest generalnym i jedynym dystrybutorem tego kosmetyku w Polsce.


Firma SAND-MAT jest jedynym importerem i dystrybutorem odżywki na terenie Polski. Odżywka sprowadzona jest z USA. Oprócz omówionego powyżej kosmetyku LiLash serum do rzęs firma posiada w swoim asortymencie również serum do brwi LiBrow, które wspomaga wzrost brwi, o czym jest napisane w poniższym opisie produktu. :)OPIS PRODUKTU:

Serum do rzęs LiLash i serum do brwi LiBrow:

Zdrowe, gęste, własne rzęsy to marzenie wielu kobiet. Osiągnięcie takiego rezultatu bez większego nakładu czasu, w zaciszu domowego ogniska to pełnia szczęścia. To wszystko daje nowoczesnej generacji kosmetyk do rzęs – LiLash.

W dobie nieustannej walki z czasem oraz liczeniu się z wydatkami, propozycja doktora Wassermana pomysłodawcy serum to spełnienie marzeń milionów kobiet. Został on stworzony przez chirurga medycyny estetycznej w Arizonie, w roku 2008 i od początku spotkał się z wyjątkowo przychylnym przyjęciem przez kobiety.

Kosmetyk bezpieczny i łatwy w użyciu, gwarantujący spektakularne efekty już po 90 dniach regularnego stosowania jednak pierwsze zauważalne efekty działania widać już po 30 dniach. Formuła najnowszej generacji pozwala w bezpieczny i łatwy sposób zadbać o rzęsy i sprawić, że będą długie, gęste i lśniące i – co najważniejsze – nasze.

LiLash oszczędza czas i pieniądze, gwarantując fantastyczne efekty. Dzięki niemu, przy niedużym nakładzie finansowym każda kobieta może w profesjonalny sposób zadbać o rzęsy i przywrócić blask spojrzeniu. Wystarczą tylko 3 minuty dziennie przeznaczone na zastosowanie tego niezwykłego preparatu i rezultaty są oszałamiające.

Uzupełnieniem LiLasha jest LiBrow – serum odżywcze do brwi. LiBrow wzmacnia i odżywia cebulki włosowe brwi, jednocześnie zagęszcza je i przyciemnia.

LiLash i LiBrow: - Doskonała formuła serum do rzęs - Oryginalny produkt USA - 5 lat na rynku, w Polsce od 2011 roku - Bezpieczny skład dla wrażliwych oczu - Kosmetyk zgłoszony na europejskim portalu CPNP (Cosmetics Product Notification Portal)


Ceny produktu:

*LiLash 2,95 ml – 270 zł,
* LiLash 5,91 ml – 430 zł,

* LiBrow 5,91 ml – 430 zł (Jeśli chodzi o serum do brwi jest tylko o dużej pojemności, ze względu na dużo większą powierzchnie do aplikacji)

Kontakt: Import i dystrybucja: SAND-MAT Jerzy Piasecki 04-707 Warszawa, ul. Konopna 10 , Tel: (22) 652 11 63, www.lilash.com.pl e-mail: lilash@lilash.com.pl

Jak widzicie zapowiada się obiecująco ^^ Osobiście posiadam serum do rzęs o pojemności 2,95ml, które będę stosować codziennie poczynając od dnia dzisiejszego, aż przez trzy miesiące :)  Po 1 miesiącu stosowania produktu, zobaczycie jakie zmiany zaszły w moich rzęsach i jaki jest efekt miesięcznej kuracji, następnie zrobię podsumowanie kuracji po trzech miesiącach i same zobaczycie czy produkt warty jest uwagi.Sposób zastosowania LiLash:

1. Serum nakładaj codziennie na oczyszczoną, suchą skórę.
2. Jednym ruchem przeciągnij aplikatorem wzdłuż linii rzęs.
3. Pozwól serum wyschną. Po trzech minutach możesz zastosować inne kosmetyki :)

Kosmetyki możesz kupić na stronie www.lilash.com.pl

Zapraszam Was do polubienia Fanpage na Facebooku strony LiLash Polska - KLIK

Moje rzęsy przed rozpoczęciem stosowania serum LiLash


Co myślicie o takiej kuracji? To dobry pomysł? Macie już jakieś doświadczenia w stosowaniu takich odżywek. Osobiście stosowałam kiedyś odżywkę L'biotica, ale nie było rezultatów więc z niej zrezygnowałam. Czekam na Wasze opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar obrażać mnie w komentarzu nie zostawiaj go, za wszystkie inne dziękuję. :)