czwartek, 14 listopada 2013

Rzęsy metodą express firmy Maxlash

Cześc Kochani, w sobotę miałam okazję bycia modelką :) Mianowicie modelką na kursie przedłużania rzęs w Maxlash Professional, dzięki znajomej, która wykonywała pracę Ps. Dzięki Marzenka :*


Ogólnie rzecz biorąc Autorska metoda Maxlash Professional Express polega na naklejaniu specjalnej nakładki nad rzęsy, układnej z pojedynczych sztucznych ich odpowiedników. Charakterystyczne dla tego sposobu jest to, że modelka jest w pozycji siedzącej, a nie leżącej – jak przy większości tego typu zabiegach. Sztuczne rzęsy, wykonane tą metodą, doskonale sprawdzają się podczas wielkich wyjść i można je nosić do 2 tygodni.

Metoda ta, różni się od znanej co niektórym 1:1 tym, że przede wszystkim trwa krócej, ponadto osoba, której przedłużane są rzęsy jest w pozycji siedzącej i ma otwarte oczy, co jest napewno bardziej komfortowe, niż przy metodzie 1:1. Niestety takie rzęsy są wprost idealne na wielkie wyjścia, ślub, wesele czy inne imprezy okolicznościowe lub weekendowe czy wakacyjne wyjazdy. Rzęs nie nosi się dłużej niż 2 tygodnie, ponieważ dłuższe noszenie może powodować niszczenie naszych naturalnych rzęs. 

Jest to świetna metoda, jeśli chcemy uzyskać spektakularny efekt, pięknych, gęstych i długich rzęs. Ja uwielbiam mieć dobrze podkreślone oko i właśnie dzięki tej metodzie udało się taki efekt uzyskać, sami oceńcie. :)

Ogólnie firma Maxlash Professional zajmuje się sprzedażą profesjonalnych produktów do wykonywania różnych metod przedłużania rzęs. Ponadto i przede wszystkim firma prowadzi specjalistyczne i profesjonalne szkolenia i kursy dla kosmetyczek, fryzjerów, stylistek i wizażystek oraz osób zainteresowanych kursami przedłużania rzęs różnymi metodami. :) 

Utalentowana Marzena, wykonywała usługę pierwszy raz, ale moim zdaniem bardzo profesjonalnie :)

Ja jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo za możliwość uczestniczenia w takim kursie jako modelka, dla mnie to było naprawdę ciekawe doświadczenie, tym bardziej, że w przyszłym roku biorę ślub i napewno będę chciała skorzystać z usługi przedłużania rzęs :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli masz zamiar obrażać mnie w komentarzu nie zostawiaj go, za wszystkie inne dziękuję. :)