czwartek, 12 maja 2016

Diagnosis - Kosmetyki mama's przeciw rozstępomCześć, dzisiaj post tak jak już mówiłam we wcześniejszym poście tematycznie ciążowy o ciekawych produktach firmy Diagnosis, które zaczęłam testować jakiś czas temu. To kosmetyki z serii mama's. Olejek przeciw rozstępom oraz krem do pielęgnacji biustu.


Jak wiecie dla kobiet w ciąży, ważna jest nie tylko odpowiednia dieta, która pozwoli na odpowiedni i bezpieczny dla zdrowia przyrost wagi, ale także pielęgnacja skóry, która z dnia na dzień rozciąga się, jest narażona na powstawanie rozstępów. W tym okresie bardzo ważne jest nawilżanie, tak naprawdę, aż do 3 miesiąca po porodzie. Chyba, żadna z nas nie chcę, aby skóra po ciąży wyglądała kiepsko. 

Dzisiaj jeszcze na temat produktów nie mogę powiedzieć za wiele, ponieważ testuję je od niedawna, więc efektów jako takich jeszcze nie zaobserwowałam. Smaruję brzuch, uda, pośladki i piersi codziennie, póki co zaobserwowałam dwa malutkie rozstępy na biuście, który zminił się narazie najbardziej. Niestety nie zdążyłam nad tym zapanować, gdyż zanim zaczęłam się smarować kremem i olejkiem rozstępy już były.Olejek do intensywnej pielęgnacji ciała w czasie ciąży i po porodzie, poprawia elastyczność i sprężystość skóry zapobiegając rozstępom. Stosowany codziennie bezpośrednio po kąpieli zatrzymuje wodę w naskórku dzięki czemu skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona przd pękaniem.

Produkt nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych.

Od siebie mogę dodać, że olejek bardzo dobrze się wchłania, a skóra nie klei się.

  Krem do pielęgnacji biustu w trakcie ciąży i po porodzie chroni delikatną skórę przed wysuszeniem, poprawiając jej napięcie i gęstość.

Obecne w kremie opatentowane kompleksy peptydów i białek nie tylko aktywują komórki skóry do produkcji kolagenu, ale również chronią przed rozpadem, dzięki czemu skutecznie zapobiegają wiotczeniu skóry.

Kosmetyk nie zawiera barwników, parabenów oraz substancji zapachowych. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych plam na skórze. Ja używam go naprzemiennie z olejkiem przeciw rozstępom.

Narazie jestem zadowolona z działania kosmetyków mama's od Diagnosis, mogę je śmiało polecić. Efekt końcowy będzie widoczny dopiero po porodzie i wtedy ocenię czy stosowanie kremów i olejków coś dało.

Mogę w 100% polecić firmę diagnosis. 

O FIRMIE:


Firma Diagnosis S.A. rozpoczęła działalność w połowie 2002 roku. Od momentu powstania największą wartością Firmy są klienci oraz ludzie ją tworzący. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników, doświadczenie i ciekawe pomysły, jakie ze sobą wnieśli, pozwoliły na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, którego kluczowym zadaniem jest dostarczanie Klientom nowoczesnych produktów najwyższej jakości. Do skutecznej realizacji tego zadania niezbędne było wytyczenie drogi i kierunku rozwoju firmy. Tak, więc „działanie z myślą o naszych Klientach”, można nazwać drogą, którą podążamy, a kierunek rozwoju zapisaliśmy w jednym zdaniu: “działać, idąc zawsze do przodu”. Wynikiem tak sformułowanej strategii jest ciągłe udoskonalanie naszych produktów i wprowadzanie najnowszych technologii. W ten sposób bierzemy aktywny udział w rozwoju medycyny, przyczyniając się tym samym do poprawy jakości życia oraz stanu zdrowia społeczeństwa, w którym żyjemy. 
 
Ofertę naszej firmy przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znalazł produkt najwyższej jakości, odpowiadający jego oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. Proponowane przez nas wyroby medyczne posiadają wszystkie dopuszczenia i certyfikaty wymagane na bardzo konkurencyjnym rynku Unii Europejskiej, do którego, od 1 Maja 2004 roku, należy również Polska.
 
Szerokie spektrum działania Diagnosis stwarza naszym Klientom nowe możliwości w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Jesteśmy z tego dumni, ponieważ nic nie jest tak ważne w życiu jak dbałość o zdrowie i doskonałą kondycję…a my na co dzień Wam w tym pomagamy.

Diagnosis posiada w swojej ofercie nie tylko kosmetyki, ale również suplementy diety czy też profesjonalny sprzęt medyczny.  Wszystko jest oferowane w bardzo przystępnych cenach. 

Obsługa firmy jest profesjonalna, a wysyłka ekspresowa. Polecam Kochani w stu procentach i niebawem zapraszam na kolejny post z udziałem kosmetyków mama's firmy diagnosis.

1 komentarz:

Jeśli masz zamiar obrażać mnie w komentarzu nie zostawiaj go, za wszystkie inne dziękuję. :)